Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri firmanızda, otelinizde, işletmenizde olup bitenleri her an her yerden izleyebilmenizi sağlamaktadır.

Kamera Sistemi Kullanım Amaçları;

-Güvenlik Amaçlı; Caydırıcılık sayesinde suç işlenmesine engel olur, suç işlenmesi durumunda durumun çabucak fark edilmesini ve anında müdahale edilmesini sağlar.

-Gözetleme Amaçlı; Otoyol ve tünellerdeki trafik akışının gözetlenmesi, insan kullanımının zor ve sağlık açısından tehlikeli olduğu endüstriyel uygulamalarda kullanılır.

-Denetleme Amaçlı; İşyerlerinde çalışanların performanslarının gözetlenmesi ya da çalışan ebeveynlerin bakıcıya bıraktıkları çocuklarını denetlemek gibi durumlar için kullanılır.

Kamera Sistemlerinin sıkça tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri sistemin internete açılabilmesi özelliğidir. Dünyanın her yerinden kamera görüntülerini akıllı telefonlar aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Geriye dönük istediğiniz tarihte, istediğiniz saatte görüntüyü alabileceğiniz bir yapıyı Destek Bilgisayar Firması olarak uzman ekibimizle en kaliteli şekilde kuruyoruz.

Destek Bilgisayar Hizmetleri Kamera Sistemleri hizmetini özel müşterilerine sunmaktadır. Özellikle daha önce birlikte çalıştığımız firmalar ile çalışmak tercihimiz olmaktadır.