Firewall Hizmetleri

Firewall Nedir?

Firewall ağın dışından ya da içinden gelen izinsiz erişimleri engelleyen, filtreleyen ve izin kontrolünü denetleyen donanım ya da yazılımdır. Ağ sistemlerini internet ortamı içerisinden gelebilecek kötü kodlar, virüsler, zararlı web siteleri gibi pek çok olumsuz içerikten korumak için tasarlanmıştır.

Firewall ‘un amacı ağa zarar vermek ya da sızmak isteyenleri engellemektir. Sizi dışarıdan gelen saldırılara karşı korurken, sizin de dışarda istediğiniz internet ortamına erişmenize izin verir.

Firewall Hizmeti ile İnternetiniz;

-Uzaktan erişime karşı korunur,

-İstenmeyen içerikleri barındıran mesajlar engellenir,

-Online oyunlar daha güvenli olur,

-Uygunsuz içerikler daha size ulaşmadan engellenir.

-İşletim sistemi hatalarından ve 

-Zararlı e-postalardan korunur.

Bilgisayar güvenliği günümüz bilişim dünyasının en önemli sorunlarından biridir. İnternetin yaygınlaşması ile virüs, spam, saldırı gibi zararlı uygulamalar networkun iş dışında başka amaçlarla kullanımı da oldukça yaygınlaştırmıştır. Bu nedenle Firewall Hizmeti network ağı kullanan bütün firmalar için zorunlu hale gelmiştir. Destek Bilgisayar Hizmetleri olarak Firewall Hizmetimiz ile siz müşterilerimizin sanal dünyada güvende olmasını sağlıyoruz. Firmanızın, network ağınızın güvenliği için elimizden gelenin fazlasını yaparak profesyonel olarak güvenliğiniz için çalışıyoruz.