Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı Nedir?

Google Adwords basit tanımıyla Google’ın sunduğu çevrimiçi reklamcılık programıdır. Diğer bir tanımla Google kullanıcılarının arama sonuçlarında alt sıralarda/sayfalarda kalmakta olan sitelerin açık arttırma “Tıklama Başına Maliyet” sistemi ile firmanızın sunduğu ürün veya hizmet ile ilgili aranılan kelime bulunursa, sahip olduğunuz sitenin Google aramasında mümkün olduğunca üst sıralarda yer almasında etkili olan ücretli sistemidir.

Neden Google Adwords Danışmanlığını Kullanmalısınız?

-Marka bilinirliğinizi arttırmak,

-İnternette bulunan müşterilere ulaşmak,

-Online satış yapmak için kullanmalısınız.

Google Adwords Danışmanlığı ile Kazandıklarınız;

-Basit, hızlı, ölçülebilir ve kolay bir reklam çözümüdür.

-Reklam bütçenizi aşmadan, belirlediğiniz reklam planı doğrultusunda reklamlarınız yapılır.

-Reklamların dönüş oranlarını 7/24 takip edip, anahtar kelimelerin yoğunluğuna göre verimlilik optimizasyonu yapmaktadır.

-Hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmak için işinizle alakalı lokasyon, cinsiyet, ilgi alanı gibi seçeneklere göre reklamlarınıza filtreleme yapmakta,

-Reklamlarınızın sürekli ilgilenilmesi, takibi, raporlanması gibi işlemler profesyonel olarak yapılmaktadır.

Google Adwords Danışmanlığı hizmetinin en sevilen özelliklerinden biri, ne kadar bütçeye sahip olursanız olun, mümkün olabildiğince basit ve hızlı bir şekilde Google Adwords’e reklam verebilme şansınızın olmasıdır. Yani reklamlarınızın minimum ücretle maksimum dönüşler almasını sağlayacaktır.

Günümüzde en fazla tercih edilen internet reklamcılığı türü olan Google Adwords Danışmanlığı, özellikle internet ortamında müşteri portföyünü genişletmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Eğer ilk defa internet üzerinden reklam vermeye karar verdiyseniz, profesyonel bir hizmet almanız sizin için yararlı olacaktır. Çünkü Google’ın sunduğu reklam kriterlerini iyi bilmeniz ve reklamlarınızı Google’a öyle sunmanız gerekmektedir. Aksi taktir de Google reklamlarınızın yayınlanmasına izin vermemekte.

Destek Bilgisayar Hizmetleri olarak bu konuda ki yenilikleri takip ederek, bünyemizde bulunan firmalarımıza bu konuda destek olmaya çalışmaktayız. Google Adwords Danışmanlığı her geçen gün kendini yenileyen ve sürekli değişen bir reklam platformudur. Bu yenilikleri takip etmek için danışmanlık hizmetlerini profesyoneller tarafından yönetilmesine izin vermelisiniz. Bunun sonucunda reklam dönüşlerinizde artışlar görmeniz mümkün olacaktır.