Online Rezervasyon ve Ödeme Sistemleri

Online Rezervasyon ve Ödeme Sistemleri Nedir?

Otelinizin kendi web sitesinde, kendinize ait ortak ödeme kod sistemi ile kendi yönetiminizde hiçbir aracı olmaksızın kullanabileceğiniz online rezervasyon sistemidir.

 Özellikleri

-Komisyonsuzdur. Online rezervasyon modülünün sahibi olduğunuzda internetten yapılan rezervasyonlarda, rezervasyon sahibi banka havalesi veya kredi kartından yapılan ödeme, otelinizin veya acentanızın hesabına yapılacaktır.

-Hızlıdır. Online rezervasyon sistemi hızlıdır çünkü mevcut web sayfanıza engerasyonu çok kolay ve çabuktur. Siparişiniz tarafımızdan onaylandıktan sonra, ertesi gün sisteminize kurulum gerçekleştirilir.

-Güvenlidir. Çünkü kredi kartı kullanılan ekran ortak ödeme ekranı olduğu için 3D securty güvenlik sistemi ile banka güvencesiyle sağlanmaktadır. Sanal pos uygulamalarında 128 bit SSL şifresi kullanılmaktadır.

Online Rezervasyon Modülü Nedir?

Otelinizin kendi web sitesi üzerinden, satışa açık olan odalarınızın, satışa açık olduğu tarihlerde müsait oda tiplerinin sorgulanarak ödemesi, kredi kartı veya banka havalesi ile yapılan online rezervasyon platformudur.

Rezervasyonlar hangi para birimleri ve ödeme şekli ile yapılmaktadır?

Otelinizin çalıştığı farklı pazarlar için farklı para birimleri ile ödeme yapmak mümkündür. Online Rezervasyon modülü, özellikle iç pazarda bankanızla yapacağınız anlaşma sonrasında farklı taksit seçenekleri de sunabilmenize olanak sağlamaktadır.

Otellerin veya Otelin dolu olduğu tarihlerde odaları satışa kapatabilir miyiz?

Son derece gelişmiş bir online yönetim paneliniz mevcuttur. Önceden girmiş olduğunuz kontenjanları istediğiniz periyotlar için her istediğinizde değiştirebilirsiniz, satışa kapatmak istediğiniz periyoda veya tarih aralığına, stop sale uygulayabilirsiniz. İsterseniz belli bir periyotu ya da belli bir konaklama şeklini (Örn: single) satışa kapatabilirsiniz. İstediğiniz tarih aralığında dereceli aksiyon uygulayabilirsiniz. Dereceli aksiyon; vermiş olduğunuz tarih aralığının içerisinde birden çok aksiyon tanımlayabilir ve kendi kısasınızı koyabilirsiniz. Böylece hiç bir aksiyonunuz belirttiğiniz tarihten dolayı karışmamış olur.