Firmaya Özel Yazılım Çözüm

Firmaya Özel Yazılım Çözüm Nedir?

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda yazılan, size özel kullanım kolaylığı sağlayan istediğiniz tasarıma sahip Firmaya Özel Yazılım Çözümüdür.

Çoğu zaman ihtiyaçlarınızı mevcut paket uygulama ve çözümler karşılamayabilir. Her firmanın, markanın kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Destek Bilgisayar Hizmetleri deneyim ve bilgi sahibi ekibi ile firma ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmektedir.

Neden Firmaya Özel Yazılım Çözüm;

-Çağımızda iş dünyasında çok farklı iş kolları, sektörleri mevcuttur. Dolayısıyla her işyerinin çok farklı gereksinimleri olmaktadır. Başarıyı ve maksimum verimi elde etmek için firmanın hedeflerine en uygun yöntemi bulmak ve kullanmak gerekir.

-Talepleriniz doğrultusunda gereksinimlerinize ve beklentilerinize göre çözüm sağlanmış olur.

-Paket sistemler genelde lisans ücreti ile kiralanırken özel yazılımlar firmanıza ait olmaktadır. Bunun sayesinde veri kaybının önüne geçmiş olunur.

Firmaya Özel Yazılım Çözüm Avantajları;

-Verim alabileceğiniz bir yazılım projesi olduğu için firmanızın maliyetleri düşecek ve firma daha verimli işler çıkartacaktır.

-Zaman kaybetmeyerek asıl işiniz ile ilgilenebilirsiniz ve bu sayede kayıp saatleriniz olmaz.

-Paket yazılımlara nazaran özel yazılımlarla size daha uygun çözümler sunulur.

-Paket yazılımlara göre uygun maliyetli ve performans yönünden daha avantajlıdır.

-Özel yazılım projeleri firmanın iş süreçlerine uyarlanır.

-Yazılım ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda tek bir firma ile muhatap olursunuz.

-Sonradan çıkabilecek sorunlara ve gelişmelere cevap verebilir.

-İhtiyaçlara özel rapor geliştirebilir yapıya sahiptir.

Proje yönetiminde profesyonel ekiplere sahip Destek Bilgisayar Hizmetleri, Firmaya Özel Yazılım Çözümleri geliştirirken güvenli teknolojik altyapının yanı sıra kullanışlılığı sağlayan özgün tasarım hizmeti sunmaktadır. Bir Web projesi sıfırdan başlayarak geliştirilebilir ya da hazır bir modül çözüm olarak firmanın ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilir.