Moderasyon

Moderasyon bir şeyi düzenlemek, kontrol etmek anlamına gelmektedir. Sosyal medyada Moderasyon ise sosyal medya hesap sayfalarını yönetmek, kontrol etmek anlamına gelmektedir. Sayfaları yöneten moderatörünüz sayfanıza yöneltilen yorumları yanıtlayabilir, silebilir, sayfanın adıyla mesaj gönderebilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Sosyal Medyada Moderasyon İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler;

-Sosyal Medya hesap yönetiminde başarıya ulaşmak için gelen mesajları ve yorumları asla cevapsız bırakmamalısınız.

-Sert eleştiriler karşısında sakinliğinizi koruyup, sizin orada bir marka olduğunuzu unutmamalı, yapıcı bir uslüpla cevap vermeli ve soğukkanlı olmalısınız.

-Çözüm odaklı bir Moderasyon ile marka değerini arttırabileceğinizi bilerek hareket etmelisiniz. Bu sayede mevcut müşterileriniz internet reklamlarınıza çekinmeden tıklayacaktır. 

Moderasyon işlemi markanızın sosyal medyada, hedef kitleniz ile etkileşime geçmenizi ve organik takipçiler elde etmenizi sağlamaktadır. Günümüzde sıradan içerikler kullanıcılara sadakat yaratmamakta ve müşteri memnuniyeti sağlayamamaktadır. Bu sebeple profesyonel bir Moderasyon işlemi ile markanız için gerçek bir müşteri ilişkisi yaratabilirsiniz.

Destek Bilgisayar Hizmetleri Olarak Etkileşiminizi Yükseltmek İçin;

-Markanızın hedefleri ile paralel sosyal medya stratejisi belirliyoruz.

-Müşterilerinizin sosyal medyada markayı nasıl deneyimleyeceğini analiz ediyoruz. Potansiyel müşterilerinizin markanızı tanımasını sağlıyoruz.

-Gerçek kullanıcılar elde ederek, organik bir sosyal medya kitlesi oluşturuyoruz.

-Müşterilerinizin marka ile sohbet etmesine imkan tanıyoruz.

Ekibimiz ile her zaman müşterilerinizin dikkatini çekecek farklı etkileşim çözümleri geliştirerek algı yönetimi yapıyoruz. Bu sayede kullanıcılarınızın sizi hatırlamasını, ilk tercih olarak size gelmesini ve sizi önemsemesini sağlıyoruz. Özel olarak markanız ya da firmanızla ilgilenen sosyal medya çalışanımız moderatörümüzle birlikte gerçekleştirdikleri çalışma ile sürekli marka takibinizi yaparak, size en uygun çözümleri sunuyor.