İçerik ve Görseller

Sosyal Medya platformlarında görsel içerikler metinlere oranla %94 daha fazla görüntülenmekte. Bu nedenle sosyal medyada metinlere göre paylaşılma ve beğenilme ihtimali daha fazladır.

Sosyal medya platformları, markanızın interaktif dünyadaki yüzü olması nedeniyle gerçekleştirdiğiniz paylaşımların kalitesi ile takipçi sayınızı arttırabileceği gibi, içeriklerinizden olumsuz etkilenerek takibi bırakanlarda olabilir. Bu sebeple sosyal medya paylaşımlarınız için İçeriklerin ve Görsellerin Hazırlanması dikkat gerektirmektedir.

Kaliteli İçerik Özellikleri Nelerdir?

-Bilgi Verici ve Yönlendirici,

-Görsellerle Desteklenmiş,

-Sıkıcı Olmayan

-Sosyal Medyada Paylaşılmayı Sağlayan özelliklere sahip olmalıdır.

Doğru Görsel Hazırlamak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler;

-Doğru Rakip Analizi,

-Görsel Kalitesi,

-Görsel Metinleri,

-Konu Seçimi ve Markaya Uygunluğu

-Karar Verme Süreci

Sosyal ağlarınızda eğer firmanız, markanız ya da ürününüz hakkında tanıtım yapmak istiyorsanız kullanacağınız görsellerin uygunluğu, kalitesi, kullanacağınız kelime öbekleri çok önemlidir. Bu hesap sizi tanıtmanın yanı sıra müşterilerinizin sizi hafızalarında kolayca tutmalarını sağlamaktadır. Ayrıca bu hesap ne kadar kaliteli olursa, sosyal medya kullanıcıları sizin firmanızın o kadar kaliteli ve güvenilir  olacağını düşünecektir.

Destek Bilgisayar Hizmetleri Olarak;

-İçerik ve Görsellerin Hazırlanması için firmanızı, markanızı ya da ürününüzü en iyi şekilde tanıtmak adına içerikleri kendimiz üretiyor, görselleri kendimiz hazırlıyoruz.

-Sosyal Medya platformlarındaki son gelişmeleri takip edip, değişikliklere ayak uydurarak ona göre size yardımcı olmaya çalışıyoruz.