360° Sanal Tur Çekimi Nedir?

360° Sanal Tur tek noktadan farklı açılarla birden çok fotoğrafın çekilip, özel bir programla birleştirilmesiyle ortaya çıkan panoramik görüntünün içerisinde sanal olarak gezinilebilmesidir. İnteraktif ortamda ziyaretçiye mekanın içerisindeymiş hissi yaratarak istediği gibi dolaşmasına imkan sağlayan görsel bir uygulamadır.

360° Sanal Tur; oteller ve turizm tesisleri, emlak projeleri, inşaat, mimari, dekorasyon, showroom ve galeriler, fuarlar, eğlence mekanları, sinema salonları, amfi tiyatrolar, şehirler, müzeler, konser salonları, okullar ve hastanelerde aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Avantajları Nelerdir?

-Panoramik görüntünün içerisinde dolaşırken sanki oradaymışsınız hissi verir.

-Gerçek görüntülerden oluştuğundan dolayı müşterilerinize güven verir.

-Ürünün, tesisin, firmanın müşteriler tarafından yerinize gelmeden görebilmesini sağlar.

-Potansiyel müşterilerinizi daha kolay kazanmanızı sağlamaktadır.

-360° Sanal Tur eklediğiniz web sitenizde müşterilerin daha çok kalmasını sağlarsınız ve kendinizi daha iyi tanıtma şansı yaratırsınız.

Bildiğimiz fotoğraflardan farklı bir görsellik sunan Sanal Tur fotoğraflama tarzı hareketli oluşu ile videoyu andırmaktadır. Videodan ayrılan kısmı internet ortamında kolay yüklenebilen ve hızlı seyredilebilir özellikleridir. Bu sebeple videodan daha hızlı ve etkili bir anlatım modelidir. Kullanıcılara görüntü üzerinde kontrol imkanı sağlamaktadır. Bu da kullanıcının aklından kalma oranını oldukça yükseltmekte olan bir durum.

360° Sanal Tur Çekimi Neden Gereklidir?

İyi bir görsel sunum ile günümüz dünyasında internetten her şeyi alıp satabilirsiniz. İnternet ticaret sisteminde önem verilmesi gereken pazarlama yöntemi fotoğraflarla anlatımdır. Çünkü internetin çağımızda gelinen noktada çok kullanılması ve kullanıcı sayısında ki artış göz önüne alındığında, 360° Sanal Tur bulunduğunuz alanı, yeri ve ürünü göstermede en hızlı masrafsız yoludur. Tanıttığınız şey basit bir ürün ya da çok prestijli bir mekan olabilir. Kullandığınız yöntem profesyonel olduğu için müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Eğer 360° Sanal Tur Çekimi yaptırmak istiyorsanız ve bu işin maliyetini merak ediyorsanız firmamızla iletişime geçmelisiniz. Çünkü çekim için kullanılacak malzeme, çekim alanı, ulaşım ve benzeri etkenler maliyeti şekillendirmemizde rol oynamaktadır.