BAY İNFO NEDİR?

The Bay Info Destek Bilgisayar Hizmetlerinin sahip olduğu deniz severlere bölgeler, marinalar, tesisler, restaurantlar hakkında bilgi vermeyi ilke edinmiş bu alanda hem yayıncılık geleneğini sürdüren, hem de internet üzerinden sizlere bilgileri sunmayı hedef haline getiren dergi ve web yayınıdır.

The Bay Info  gerek dergi gerek web yayını ile okuyucularına Türkiye ve yakın çevresinde bulunan ülkelerde bulunan marina, liman, bilenen veya keşfedilmemiş koylar hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

THE BAY INFO Ne Yapar?

Yayınımız her gün değişen deniz dünyasının yeniliklerini takip ederek okuyucuları için analizler yapmakta ve bu analizler sayesinde yorumladığı bilgileri sunmaya çalışmaktadır. Deniz severler tarafından sevilen, tavsiye edilen tesislerin adreslerinden telefon numaralarına kadar her bilgiye ulaşmanızı sağlayarak kötü tecrübeler yaşamanızı önlemeye çalışırken, tatil için gittiğiniz bölgelerde ihtiyaç duyacağınız bütün bilgileri detaylıca size sunmaktadır. Türkiye kıyı bölgesinde bulunan koyların ayrıntılı bilgilerinin yanı sıra yatların demir alana kadar ihtiyaç duyacağı bütün bilgilere yayınlarımızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.

2014 yılında başlayan yayın hayatımızda ekibimiz yayınlarımızda var olan bütün tesisleri görerek bunları yazıyla ve fotoğrafla sizlere anlatmaya çalışmaktadır. Okuyucularımızın en iyi bilgileri alabilmeleri ve en iyi yorumlamalara ulaşabilmeleri için tüm yıl yayınlarımızın gelişimlerini takip ederek, deniz dünyasına entegre olmaya çalışmaktayız.

Bir yat sahibinin ya da bir gezginin ziyaret sırasında ihtiyaç duyabileceği bütün bilgileri içeriklerimizde sunmaya çalışarak, siz okuyucularımızın tatilinizi en iyi şekilde geçirmelerini sağlamaya çalışmaktayız.

Bir yat sahibi içeriklerimizde hangi koya ya da hangi ile giderse gitsin orası hakkında en ince detaylara kadar ulaşabilmektedir.