Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Destek Bilgisayar Hizmetleri bilişim sistemleri alanında uzmanlaşmış yazılım, donanım, tasarım ve danışmanlık firmasıdır.

Firma, 1998 yılında Muğla’nın Marmaris İlçesinde kurulmuş olup, hizmetlerini profesyonel kadrosu ile Muğla ve çevresinde sürdürmeye devam etmektedir.

Teknik Servis, Web Yazılım, Seo Danışmanlığı, Sosyal Medya, Fotoğrafçılık ve Sunucu Hizmetleri olmak üzere toplam 6 kategoride hizmet veren Destek Bilgisayar müşteri odaklı yapısıyla iletişimde açık ve şeffaf olmaya dikkat etmektedir.

Bilişim ve İletişim sektörünün birbiri ile harmanlandığı son yüzyılda, Destek Bilgisayar Hizmetleri sektörde başarılı olmayı kendine hedef olarak seçmiştir.  Aynı zamanda en doğru çözümü en kısa sürede vermeyi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi kendine amaç olarak edinmiştir.

Destek Bilgisayar Hizmetleri sektörde edindiği tecrübeler ışığında, kendi kullanıcı ve istemcilerine ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojik çözümler sunmaktadır. Sektörde hazır olarak kullanımda bulunan sistemler ile yeni teknolojileri birleştirip entegre çözümler sunmak işlerimiz arasında bulunmaktadır.

İşimiz; bilişim ve iletişim sektöründe pek çok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak çözüm üretmektir.

Müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz projelerimizde çözüm ortaklarımız ile çalıştığımız gibi, çözüm ortağımız olan firmaların müşterileri için farklı projelerde yer alabiliyoruz.

Sizin de hizmetlerimizden faydalanabileceğini düşündüğünüz müşterileriniz var ise Destek Bilgisayar Hizmetleri ile çözüm ortaklığı yapabilirsiniz.

Böyle bir anlaşmanın neticesinde kendi bünyenizde çözüme kavuşturamadığınız sorunları çözebilir ya da firma bünyenizde bulunmayan hizmetleri sizinle birlikte Destek Bilgisayar Hizmetleri sunabilir.

İşini severek yapan profesyonel ekipleri, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Destek Bilgisayar Hizmetleri müşterilerinin sorunlarına çözüm olmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam etmekte.

 

Misyon;

Alanında uzmanlaşmış ekiplerimizle doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet sunarak bölgemizde bulunan tüm kurumsal şirketlere değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak günümüz bilişim çözümlerini en iyi ve hızlı bir şekilde sunmak ve çözüm getirmektir.

Vizyon;

Sunduğu hizmet ile örnek olan, müşterinin ilk tercih ettiği firma olarak hizmet sektöründe bölgemizde lider olmak ve kurumsal firmalara danışmanlık yapmak.