Müşterilerimize Sağladığımız Teknik Destekler

Teknolojide gelişmeler ve ilerlemeler arttıkça her iş web üzerinden çözülmeye başladı.  İnternet bizlere kolaylık sağlıyor ancak bir de bu işin arka mutfağına bakmamız lazım. Kullanıcıların önüne sunulan her bir hizmet için arka planda büyük emek ve iş gücü var.

Müşterilerimize teknik destek sunarken onların ihtiyacına en kısa yoldan ve kalıcı çözümler sunmaya çalışıyoruz. Destek Bilgisayar Hizmetleri olarak müşterilerimize sunduğumuz Web Tasarım, Sunucu Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, Profesyonel Fotoğraf ve Video Desteği, ve Seo Hizmetleri desteğinin yanında bir de Teknik Servis Desteği sunuyoruz. Teknik Destek Hizmeti işin arka mutfağı ve bize kalırsa en can alıcı noktasıdır diyebiliriz; çünkü müşteriler yüksek bir fiyata aldıkları veya severek kullandıkları laptop, masaüstü bilgisayarı, tablet ,pos cihazı vb. cihazlarını elden çıkarmak yerine tamir yoluna giderler. En kötü tamir ettirip satmayı tercih ederler. Bu anlamda her cihazda aksilikler yada bozulmalar meydana gelebilir, bunun çözümü ise profesyonel teknik servis ekibinin eline bırakılır.  Bizim sağladığımız belli başlı Teknik Servis Hizmetleri şunlardır:

Network Hizmeti

Network için gelen müşterilerimize projenin başından sonuna kadar hizmet vermekteyiz. Örneğin bir otelin inşa halindeyken Network projesine başlıyoruz ve otelin mimarı, mühendisi ile ortak çalışmalar ile projemizi yürütüyoruz. Size en yararlı ve en verimli Network ağını kuruyoruz.

Güç Kaynağı Hizmeti

Güç Kaynağı hizmetini profesyonel olarak Denizli, Aydın, Didim ve Muğla illerine sunmaktayız. Enerji konusunda halen sıkıntı yaşayan ülkemizde eğer kaybetme riskini göze alamayacağınız bilgiler ile iş yapıyorsanız firmanız, markanız ya da işletmeniz özellikle Kesintisiz Güç Kaynaklarından birine mutlaka sahip olmalıdır.

Kamera Sistemleri Hizmeti

Geriye dönük istediğiniz tarihte, istediğiniz saatte görüntüyü alabileceğiniz bir yapıyı Destek Bilgisayar Firması olarak uzman ekibimizle en kaliteli şekilde kuruyoruz.

Sunucu Hizmetleri

Yaptığınız işte zaman, iş ve bilgi kaybı yaşamak istemiyorsanız eğer sunucular sizin için mutlaka kullanmanız gereken teknolojilerden bir olmaktadır. Örneğin güç kaynağı arızasından ikinci güç kaynağı anında devreye girerek durumu telafi edebilir ya da herhangi bir disk arızasında diğer disk veri kaybını engeller.

Personel Takip Sistemleri Hizmeti

Resmi ve gayri resmi işletmelerle ortaklaşa yürüttüğümüz hizmetlerimiz içerisinde; parmak izi okuyucu, şifre, göz tanıma, turnike sistemleri, yüz tanıma sistemleri, kart sistemleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en hızlı olan göz tanıma sistemidir.