ONLİNE BA/BS MUTABAKATININ ŞİRKETLERE KATKILARI

Mutabakat işlemleri için evrak karıştırarak , faks ve telefon başında bekleyerek zaman harcamak artık tarih oluyor.

 

 Şirketler arası büyük kolaylık sağlayan BA-BS Mutabakat programı;  işlerin online olarak yapıldığı,  işlemlerin  daha etkin, hızlı ve kolay yapılmasını sağlayan, ve güncel durumu daha düzenli takip edebilmek üzere tasarlanmış web tabanlı yenilikçi bir çözümdür.

Günümüzde şirketlerin ve işletmelerin artan iş yükünn azaltılmasına  ve bununla paralellik gösteren zamanın etkin kullanılmasını arttıran işlemlerin web üzerinden yapılması şirketler için çok fazla avantaj sağladı.

 

Şirket içi ve şirketler arası önemli bir iş yükü olan BA/BS Mutabakat işlemlerinin internet üzerinden yürütülmesi bazı avantajlar getirdi:

 

  • Telefon, faks ve e-posta için ayırdığınız zaman ve iş gücü maliyetlerinizi ortadan kaldırır. Bildirimlerinizi raporlayabilmenizi ve arşivleyebilmenizi sağlar

 

  • Şirket içinde tek bir kullanıcının vergi numarası yoluyla sisteme girmesiyle  kullanıma açılan sistem, bu anlamda şirketin güvenlik ihtiyacını da karşılıyor.

 

  • Şirketler birbirilerinin mutabakat belgelerini göremez ve ulaşamaz. Yalnızca şirket içinde bu sisteme ulaşım sağlanması istenen kişi aktive edilir , böylelikle  onun dışında kimse erişim sağlayamaz.

 

  • Cari mutabakat, BA/BS mutabakatlarınızı online olarak kolay ve hızlı şekilde yaparak iş gücü, kağıt, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

  • Muhatap olduğunuz şirketlerin hesaplarıyla kendi hesaplarınızı karşılaştırabilirsiniz.,

 

  • Karşı tarafa sistem üzerinden not yazabilirsiniz.

 En önemli tarafı   zaman kazanmanızla birlikte , kolay belge aktarımı sağlamasıdır. Mutabakat sonuçlarına kolayca erişebilmeniz sizi rahatlatacaktır.