Neden Kendi Online Otel Rezervasyon Sistemimi Kullanmalıyım?

Son dönemde yapılan araştırmalara göre, online rezervasyonlarda müşteriler seyahat acentalarının yerine direk olarak otellerin kendi web sitelerini tercih etme eğilimindedirler.

Temel hedefiniz otelin kazancının tamamının otel tarafından edinilmesi ise yapacağınız tek şey online otel rezervasyon sistemi kullanmaktır. Otelinize özel bir yazılım ile müşterileriniz sizin web sitenizden rezervasyon yapabilir konuma geldiklerinde memnun olacaklardır.

Online Otel Rezervasyon Sistemine sahip olduğunuzda

Kazançlarınız;

                -Doğrudan müşteriye satış yaparak, diğer rezervasyon sistemlerine komisyon ödemek zorunda kalmazsınız. Tüm kazancınız otele kalır.

                -Her türlü mobil cihaza uygunluk gösteren bir tasarım sayesinde, rezervasyon yapmak isteyen müşterileriniz her nerede olursa olsunlar rezervasyon işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

                -Çok dil ve para birimi ile çalışır ve bu sayede uluslararası satış yapmanızı kolaylaştırır.

                -Kullanıcı deneyimine sahip yapısı ile rezervasyon işlemini basitleştirir ve işlemi yarıda bırakma riskini azaltır.

                -Otel web sitesindeki tüm içeriklerin, otellerin, enformasyon bilgileri, fotoğrafları, fiyat, aksiyon, stop sale gibi pek çok tanımlamanın yönetildiği güvenlikli ve çoklu kullanıma uygun yönetim paneli ile birden fazla otel işletmenizde kullanabilme imkanı sunar. Otel işletmeleriniz var ise rezervasyon yapacak kişiler otellerinizi hepsini görebilir.

                -Akıllı fiyatlandırma seçeneği ile kazandırır. Satılabilir oda sayısı, özel günler, rezervasyon sıklığı gib pek çok duruma bağlı olarak akıllı fiyatlandırma uygulanabilir. Kazançlarınızı fazlalaştırabilirsiniz.

Son teknolojiyi kullanarak kişiye özel çözümler sunabilen online gerçek zamanlı otel rezervasyon sistemi ile sanal sektörde kendi yerinizi bulabilirsiniz. Pek çok avantajı bulunan yazılım sayesinde firmanız aracısız, komisyonsuz kazanca geçecek ve firmanız büyümeye devam edecektir.