Neden Online Otel Rezervasyon Sistemi Kullanmalıyım?

Ülkemizde gelişmeye başlayan turizm, dünyada gelişen teknoloji ile birlikte online olarak gerçekleştirebildiğiniz rezervasyonlarda pek çok rezervasyon platformu ortaya çıkmıştır. Bu platformlar aracı konumunda olup sizin otelinize rezervasyon yapan her misafirinizden komisyon almaktadır. Bu kendi web siteleri ve yazılımları için son derece güzel bir uygulama olsa da sizin kazancınızdan aldıkları bir pay olmaktadır.

 Düşünsenize günde 50 liradan 10 oda satışı gerçekleştirdiğinizi varsayalım. Totalde 500 lira kazanmanız gerekmektedir. Ancak satışlarınız rezervasyon platformları üzerinden gerçekleştiği için kazancınızın belli bir kısmını bu platforma ödemek zorundasınız. Online Otel Rezervasyon Sistemi ile bunun önüne geçip aracısız/ komisyonsuz kazancınızı tamamen size bırakıyoruz. Sadece bilgi verme amaçlı olan web sitenizi küçük bir eklenti ile rezervasyon kabul edebilecek bir web sitesi haline getirebiliyoruz.  Bunların sonucunda kazançlarınız;

-Kurumsal ve aynı zamanda rezervasyon kabul eden bir web sayfasına sahip oluyorsunuz.

-Aracısız, komisyonsuz kazançlarınız direkt olarak size kalıyor.

-Tek elde toplanan yönetim ile odalarınızı ve kontenjanlarınızı rahatlıkla kontrol altında tutabilirsiniz.

-Rezervasyon işlem yönlendirmeleri ile rezervasyon hatalarına rastlamazsınız.

-Her pazar için farklı fiyat tanımlaması yapabildiğiniz gibi, tahsilatlarınızı belirlediğiniz pazar para birimi ile gerçekleştirirsiniz.

Online Otel Rezervasyon Sisteminin bütün ayrıntılarını öğrenmek isterseniz eğer buraya tıklayarak tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Turizmde yükselen trend her otelin kendi web sitesi üzerinden rezervasyon alabilir durumda olmasıdır. Çünkü konaklayacak olan misafirleriniz sizin web sitenizi ziyaret ettiği zaman çalışır durumda olan bir web sitesi görmek istemektedir. Bu durum müşterileriniz tarafından otelinizin güvenilirliğini sağlarken bir taraftan da kurumsallığınızı gösterir.